Zveme Vás na poznávací zájezdy za uměním po Evropě! Vybíráme ty nejatraktivnější galerie a muzea! Můžete se těšit na komentované prohlídky výstav i vzájemné diskuse o umění.
Jste milovníkem umění? S námi máte jedinečnou příležitost prozkoumat skrytá tajemství umělců, náplň a symboliku jejich děl i vývoj umění od prvopočátků až do dnešních dnů!
"... jezdím s Vámi na zájezdy už pravidelně. To, co se člověk dozví během komentovaných prohlídek výstav, je nesmírně obohacující. Pokaždé se moc těším na nové zážitky z cest..." Dáša
"Děkuji Vám za úžasný zájezd do Drážďan! Moc jsme si ho s manželem užili." Marcela
"...i když modernímu umění nerozumím, po prohlídce výstavy s Vaší průvodkyní Eliškou jsem pochopil důležité souvislosti a lépe se orientuji. Děkuji Vám!" Marek
Zveme Vás na poznávací zájezd za uměním do jarních Drážďan. Prohlédneme si společně významné světové galerie Albertinum a Zwinger. Bude i čas na procházku rozkvetlým městem a prohlídku architektonických skvostů Drážďan. To vše s komentářem naší sympatické průvodkyně.
Vídeň nabízí nezapomenutelnou atmosféru. My si ji na našem poznávacím zájezdu navíc zpříjemníme návštěvou zajímavých výstav!
Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na zájezd do Mnichova, bavorského velkoměsta, kde se především v „Muzejní čtvrti“ nachází na 50 muzeí a je tak opravdu z čeho vybírat!
Na podzim roku 2017 připravuje vídeňská galerie Albertina ve spolupráci s Ashmolean Museem v Oxfordu, které se může pyšnit vůbec největší sbírkou kreseb Raffaela Santiho, ucelenou výstavu Raffaelových prací na papíře. Z celkem 140 kreseb ve vlastnictví obou institucí budou vybrány ty nejdůležitější a současně nebude chybět ani několik Raffaelových maleb z vlastnictví Albertiny.
"Tomáš Kubík nám na výstavě vysvětlil postup malby, který používali malíři 19. století. Od té doby se na staré obrazy dívám úplně jinýma očima a čerpám z nich inspiraci :) " Martina
"Jsme nadšeni zájezdem do kunsthistorického muzea ve Vídni. Tolik významných malířů a uměleckých děl a tak blízko! Člověk nemusí jezdit do Louvru :) Příště s Vámi pojedeme zase." Romča a Zdeněk
Zveme Vás na zájezd do Vánoční Vídně!

Jarní Norimberk - Albrecht Dürer Haus, Neues Museum a další památky města

Srdečně Vás zveme na květnový zájezd do Norimberka, během něhož ochutnáte nejen něco z historie tohoto proslulého univerzitního města, ale našim hlavním cílem bude prohlídka domu, kde bydlel Albrecht Dürer a Neues musea s unikátní sbírkou moderního a současného umění. Zájezd se koná 12.5.2018 a je určen pro všechny zájemce o umění.

 

 Hlavním mottem Muzea – domu Albrechta Dürera je „Zpět do doby Dürera“. Je zde prezentován jak pracovní, tak i soukromý život tohoto umělce. Zejména v promítacím sále si mohou návštěvníci prostřednictvím multivizuálního představení vychutnat opravdu inovátorský pohled na jeho život i dílo. Po tomto seznámení bude následovat prohlídka všech čtyř pater tehdejší Dürerovy residence, kde žil mezi lety 1509–1528.

 • Více informací o Albrecht - Dürer - Haus muzeum najdete zde


Během cesty do Norimberku Vám průvodkyně nastíní jak historii města a jeho památek, tak se také zaměří na život a dílo Albrechta Dürera. Po prohlídce domu Albrechta Dürera bude následovat prohlídka nejzajímavějších pamětihodností města a poté návštěva Neues Musea.

Budovu Neues musea navrhl architekt Volker Staab a dokončil ji v listopadu roku 1999. Výstavní plocha, na které je vystaveno umění a design od 50. let 20. století do současnosti, čítá více než 3000 m². Transparentnost a otevřenost architektury muzea naznačuje také jeho základní výstavní koncepci. Krátkodobé výstavy dodržují již delší dobu tři hlavní kurátorské strategie: monografické výstavy důležitých německých i zahraničních umělců, tematické výstavy a výstavy ze sbírek významných institucí a sběratelů a to vždy v dialogu se stálou sbírkou. Výstavy jsou instalovány nejen v hlavní výstavní hale a doprovází je často doprovodný program před budovou, ale od roku 2008 k výstavním účelům slouží také 6 místností umístěných přímo za skleněnou fasádou, takže mohou tyto site-specific projekty vidět i kolemjdoucí.

 • Více informací o Neues Museu najdete zde

   

     
     Norimberský hrad
 

Program zájezdu:

 • Termín: 12.5.2018
   
 • 6:45 – Sraz u „koně“ na Václavském náměstí.
   
 • 7:00 – Odjezd. Prosíme buďte dochvilní! Přepravní firma nám kvůli přísným směrnicím EU neumožnuje čekání.
   
 • 11:30 – Příjezd do Norimberka. Prohlídka muzea a pamětihodností.
   
 • 18:00 – Odjezd do Prahy.
   
 • 22:30 – Příjezd do Prahy na Václavské náměstí.
   

Služby průvodce:

 • Náš průvodce se o klienty stará po celý průběh zájezdu. Zajišťuje veškeré organizační otázky, nákup vstupenek, komentované prohlídky atd. Odborný výklad začíná již v atobuse během cesty na výstavu. Komentovaná prohlídka dále pokračuje přímo v galerii. Využíváme tour guide system = každý účastník zájezdu dostane mini sluchátko, které si připevní na ucho a zřetelně slyší komentář našeho průvodce až do vzdálenosti 100 mertrů. Poslech odborného výkladu je tak velmi komfortní.
 • Pokud se někdo chce vzdálit od skupiny, nebo si během zájezdu udělat vlastní program, není problém. Stačí to oznámit průvodci a domluvit si místo srazu před odjezdem do Prahy. Na každém zájezdu se Vám snažíme vyjít maximálně vstříc. Spokojenost našich klientů je vždy na prvním místě!
   

Cena zájezdu:

 • Cena zájezdu je 1500.-  Kč. Tato cena zahrnuje cestu tam a zpět komfortním autobusem a služby průvodce. Vstupné do muzeí si účastníci hradí sami.
 • Vstupné do domu Albrechta Dürera je: základní 5 EUR / snížené 3 EUR
   

Jak se přihlásit:

 • Na zájezd se přihlašujte vyplněním závazné online přihlášky pod tímto textem.
   
 • Je také možné se přihlásit i zaplatit osobně v naší kanceláři Cesty za uměním.
  Adresa Politických vězňů 911/8, Praha 1, 5. patro, číslo dveří 602.
  Otevírací doba kanceláře je pondělí až pátek vždy od 12:00 do 17:00 hod.
  Vaši návštěvu prosím předem ohlaste na email info@cestyzaumenim.cz nebo telefonicky na číslech 775 024 532, 606 136 297. Děkujeme Vám.
   

Rezervace míst:

 • Pro rezervaci Vašeho místa na zájezdu nám prosím zašlete cenu zájezdu na náš účet 2108693581/2700.
   
 • Variabilní symbol zájezdu: 12052018
 • Do zprávy pro příjemce napište celé jméno účastníka zájezdu.
   
 • Vaše místo na zájezdu je tím zarezervováno. Potvrzení o platbě Vám zašleme během několika dní na Váš email. 
   
 • Při jakýchkoli nejasnostech nás prosím neváhejte kontaktovat!

   

Těšíme se na Vás a na náš společný zážitek!


 

Závazná přihláška na zájezd s cestovní agenturou Cesty za uměním s.r.o.

Vyplněním a odesláním přihlášky vyslovuje klient souhlas se Všeobecnými podmínkami cestovní agentury Cesty za uměním s r.o. a souhlasí se zpracováním osobních údajů.

Přihlašte se k odběru novinek. Kontaktujte nás!

Věnujte svým blízkým DÁRKOVÝ POUKAZ na naše zájezdy! Více informací zde.

Kurz dějin umění
Nastoupit můžete i v průběhu kurzu. Více informací
 zde.

Členství cestovní agentury Cesty za uměním s.r.o.

Co Vám členství přinese? Velké slevy na všechny zájezdy za uměním a další výhody. Více informací 
zde.

Hledáme nové průvodce!

Vystudoval jste dějiny umění?Jste kunsthistorik nebo je kultura Váš velký koníček? Máte zájem cestovat po Evropě se zajímavou skupinou nadšenců do umění?
 
Hledáme nové průvodce do našeho týmu! 
Nabízíme zajímavou spolupráci a dobrou odměnu.
 
Své nabídky pište na mail
info@cestyzaumenim.cz nebo nás kontaktujte telefonicky 775 024 532, 606 136 297.
 
V současné době hledáme průvodce se specializací a zaměřením na zájezdy do Itálie. 

ART-WE.CZ

Kupte si obraz Vašich snů v naší inernetové galerii!

V naší kanceláři je možné platit kartou.

Zájezdy lze platit platebnímy kartami Visa, MasterCard, Maestro.

Přijímáme i tyto platební poukázky a karty:

Sodexo, Le cheque dejeuner (unišek+, unišek, dárkový kupón cadhoc), Benefit plus, Edenred, Ticket Multi, Ticket Sport a Kultura, Ticket Academica.

Naši partneři:www.artcasopis.cz

www.pebeo-eshop.cz


http://www.nielsen.cz/


Kurzy jógy


www.manekin.cz


Kontaktujte nás!

 • Email: 
  info@cestyzaumenim.cz

  Napište nám a my Vám odpovíme jak nejrychleji to bude možné. Na víkendové emaily odpovídáme následující pracovní den. 
 • Tel.: 
  775 024 532, 606 136 297
  Na telefonu jsme pro Vás k dispozici každý pracovní den od 9:00 do 17:00 hod. Pokud se nám náhodou nemůžete dovolat nezoufejte, zavoláme Vám zpátky :)
 • Adresa kanceláře:
  Politických vězňů 911/8,
  Praha 1,  5. patro, č. dveří 602. 

  V kanceláři jsme pro Vás k dispozici pondělí - pátek od 12:00 do 17:00 hod. 
  Vaší návštěvu prosím předem ohlaste emailem či telefonicky. 
  Děkujeme Vám.