Jste milovníkem umění? S námi máte jedinečnou příležitost prozkoumat skrytá tajemství umělců, náplň a symboliku jejich děl i vývoj umění od prvopočátků až do dnešních dnů!
"Děkuji Vám za úžasný zájezd do Drážďan! Moc jsme si ho s manželem užili." Marcela
"...i když modernímu umění nerozumím, po prohlídce výstavy s Vaší průvodkyní Eliškou jsem pochopil důležité souvislosti a lépe se orientuji. Děkuji Vám!" Marek
Zveme Vás na poznávací zájezd za uměním do jarních Drážďan. Prohlédneme si společně významné světové galerie Albertinum a Zwinger. Bude i čas na procházku rozkvetlým městem a prohlídku architektonických skvostů Drážďan. To vše s komentářem naší sympatické průvodkyně.
Vídeň nabízí nezapomenutelnou atmosféru. My si ji na našem poznávacím zájezdu navíc zpříjemníme návštěvou zajímavých výstav!
Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na zájezd do Mnichova, bavorského velkoměsta, kde se především v „Muzejní čtvrti“ nachází na 50 muzeí a je tak opravdu z čeho vybírat!
Na podzim roku 2017 připravuje vídeňská galerie Albertina ve spolupráci s Ashmolean Museem v Oxfordu, které se může pyšnit vůbec největší sbírkou kreseb Raffaela Santiho, ucelenou výstavu Raffaelových prací na papíře. Z celkem 140 kreseb ve vlastnictví obou institucí budou vybrány ty nejdůležitější a současně nebude chybět ani několik Raffaelových maleb z vlastnictví Albertiny.
"Jsme nadšeni zájezdem do kunsthistorického muzea ve Vídni. Tolik významných malířů a uměleckých děl a tak blízko! Člověk nemusí jezdit do Louvru :) Příště s Vámi pojedeme zase." Romča a Zdeněk
Zveme Vás na zájezd do Vídně!

Závazná přihláška na zájezd

Vyplněním a odesláním přihlášky vyslovuje klient souhlas se Všeobecnými podmínkami pro účast na zájezdech s cestovní agenturou Cesty za uměním s r.o.

Závazná přihláška na zájezd s cestovní agenturou Cesty za uměním s.r.o.

Vyplněním a odesláním přihlášky vyslovuje klient souhlas se Všeobecnými podmínkami cestovní agentury Cesty za uměním s r.o. a Souhlas se zpracováním osobních údajů.

INFORMACE K PLATBÁM

 • Součástí přihlášky je vždy záloha nebo platba celkové ceny zájezdu, do 3 pracovních dnů od podání (splatností se rozumí datum připsání částky na účet CESTY ZA UMĚNÍM s.r.o. 2108693581/2700).
   
 • Hradí-li klient sníženou zálohu (je-li v záhlaví programu zájezdu uvedeno „možnost snížené zálohy“), je nutno 2. zálohu do výše 50 % ceny zájezdu uhradit nejpozději do termínu uvedeném na cestovní smlouvě bez dalšího vyzvání.
   
 • O vystavení faktury je nutno požádat vždy při podání přihlášky současně s uvedením potřebných fakturačních údajů včetně IČO / DIČ (podrobně viz Všeobecné podmínky CESTY ZA UMĚNÍM s.r.o.)
   
 • Krátkodobé zájezdy (jednodenní) se hradí jednorázově při podání přihlášky.
   
 • Doplatek je nutno uhradit nejpozději 30 dnů před zahájením cesty bez dalšího vyzvání a doklad o úhradě doručit do kanceláře CESTY ZA UMĚNÍM s.r.o.

ZÁLOHU (cenu zájezdu, fakturu) lze uhradit:

 1. osobně v hotovosti v kanceláři CESTY ZA UMĚNÍM s.r.o., Politických vězňů 911/8
  Praha 1  - 110 00
   
 2. bankovním převodem na účet CESTY ZA UMĚNÍM s.r.o., č.ú. 2108693581/2700 (při bankovní transakci vždy uvádějte variabilní symbol a doporučujeme kopii dokladu o zaplacení zaslat e-mailem, faxem nebo poštou do kanceláře CESTY ZA UMĚNÍM s.r.o.)
   
 3. poštovní poukázkou (adresát CESTY ZA UMĚNÍM s.r.o., Politických vězňů 911/8
  Praha 1  - 110 00, č.ú.  2108693581/2700, variabilní symbol )

ART-WE.CZ

Kupte si obraz Vašich snů v naší inernetové galerii!

V naší kanceláři je možné použit platební kartuPřijímáme i tyto platební poukázky a karty:

Sodexo, Le cheque dejeuner (unišek+, unišek, dárkový kupón cadhoc), Benefit plus, Edenred, Ticket Multi, Ticket Sport a Kultura, Ticket Academica.

Přihlašte se k odběru novinek. Kontaktujte nás!


Kontaktujte nás!

 • Email: 
  info@cestyzaumenim.cz

  Napište nám a my Vám odpovíme jak nejrychleji to bude možné. Na víkendové emaily odpovídáme následující pracovní den. 
 • Tel.: 
  606 136 297
  Na telefonu jsme pro Vás k dispozici každý pracovní den od 9:00 do 17:00 hod. Pokud se nám náhodou nemůžete dovolat nezoufejte, zavoláme Vám zpátky :)
 • Adresa kanceláře:
  Politických vězňů 911/8,
  Praha 1,  5. patro, č. dveří 602. 

  V kanceláři jsme pro Vás k dispozici pondělí - pátek od 12:00 do 17:00 hod. 
  Vaší návštěvu prosím předem ohlaste emailem či telefonicky. 
  Děkujeme Vám.

Ochrana osobních údajů